Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram
 • Den otevřených dveří a workshop pro žáky ZŠ
  Den otevřených dveří a workshop pro žáky ZŠ

  Dne 3. 12. 2021 proběhl na naší škole Den otevřených dveří, který uchazeči o studium mohli navštívit osobně nebo online na našem Youtube kanálu

 • Jan Gruntorád v Internetové síni slávy
  Jan Gruntorád v Internetové síni slávy
  Jan Gruntorád, náš bývalý absolvent byl uveden do prestižní Internet Hall of Fame, tedy Internetové síně slávy
 • Oborový den
  Oborový den
  Dne 10. 11. 2021 proběhl na naší škole Oborový den elektrotechniky a IT a zároveň byl uspořádán Workshop pro učitele a výchovné poradce ze ZŠ.
 • Exkurze 4L v Huyndai Nošovice
  Exkurze 4L v Huyndai Nošovice
  Žáci 4L navštívili v rámci vzdělávací exkurze továrnu 3. tisíciletí Hyundai, kde měli možnost vidět využití automatizace a robotizace v praxi.
 • Modernizace odborné výuky
  Modernizace odborné výuky
  Přecházíme u desek plošných spojů z klasické technologie průchozích otvorů (THT) na technologii povrchové montáže (SMT).
 • Školení aplikací G-Suite
  Školení aplikací G-Suite
  Zkvalitňujeme případnou distanční výuku. Děkujeme firmě GOPAS za školení aplikací G-Suite pro vyučující.

Zaměření společnosti

HELLA Autotechnik Nova, s.r.o. je nadnárodní společnost sídlící v Mohelnici a Ostravě vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro prestižní světové automobilky jako AUDI, BMW, ŠKODA a další.
Společnost HELLA vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro prestižní světové automobilky jako AUDI, BMW, ŠKODA a další. V České republice společnost HELLA najdeme v Mohelnici, zde sídlí výrobní závod a vývojové týmy pro vývoj světlometů včetně elektroniky a v Ostravě, kde sídlí vývojové týmy pro vývoj zadních skupinových svítilen rovněž včetně elektroniky.


Možnosti uplatnění absolventů

Společnost nabízí možnost budování kariéry, podporu odborného růstu a účast na řadě zajímavých projektů po celém světě a to zejména v oblasti elektroniky, programování a automatizace a robotizace.
Informace na https://hella.jobs.cz/


Nabídka konání praxe

Pro studenty vyšší odborné školy i střední školy nabízí společnost možnost konání odborné praxe. Délka a obsah odborné praxe se odvíjí od studovaného oboru a dle projektových a kapacitních možností firmy. Vše závisí na individuální domluvě.

Kontaktní osoba:
Vendula Hejnová
Tel.: 773 780 427
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Back to top