Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
 • Modernizace odborné výuky
  Modernizace odborné výuky
  Přecházíme u desek plošných spojů z klasické technologie průchozích otvorů (THT) na technologii povrchové montáže (SMT).
 • Školení aplikací G-Suite
  Školení aplikací G-Suite
  Zkvalitňujeme případnou distanční výuku. Děkujeme firmě GOPAS za školení aplikací G-Suite pro vyučující.
 • Celostání kolo soutěže v programování
  Celostání kolo soutěže v programování
  Ústřední kolo Soutěže v programování se konalo  v Hradci Králové. V kategorii Programování mikrořadičů se na 1. místě umístit náš žák Filip Szkandera.
 • Celostátní kolo SOČ
  Celostátní kolo SOČ
  1. místo v celostátním kole soutěže středoškolské odborné činnosti získal Filip Szkandera. Blahopřejeme.

Zaměření společnosti

HELLA Autotechnik Nova, s.r.o. je nadnárodní společnost sídlící v Mohelnici a Ostravě vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro prestižní světové automobilky jako AUDI, BMW, ŠKODA a další.
Společnost HELLA vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro prestižní světové automobilky jako AUDI, BMW, ŠKODA a další. V České republice společnost HELLA najdeme v Mohelnici, zde sídlí výrobní závod a vývojové týmy pro vývoj světlometů včetně elektroniky a v Ostravě, kde sídlí vývojové týmy pro vývoj zadních skupinových svítilen rovněž včetně elektroniky.


Možnosti uplatnění absolventů

Společnost nabízí možnost budování kariéry, podporu odborného růstu a účast na řadě zajímavých projektů po celém světě a to zejména v oblasti elektroniky, programování a automatizace a robotizace.
Informace na https://hella.jobs.cz/


Nabídka konání praxe

Pro studenty vyšší odborné školy i střední školy nabízí společnost možnost konání odborné praxe. Délka a obsah odborné praxe se odvíjí od studovaného oboru a dle projektových a kapacitních možností firmy. Vše závisí na individuální domluvě.

Kontaktní osoba:
Vendula Hejnová
Tel.: 773 780 427
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Back to top