Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram
 • Napsali o nás v časopise A-Z elektro
  Napsali o nás v časopise A-Z elektro
  V časopise A-Z ELEKTRO, které vyšlo na přelomu měsíců květen/červen 2022 vyšel článek prezentující úspěšné dlouhodobé práce žáků naší školy.
 • Soutěž o mikropočítače micro:bit
  Soutěž o mikropočítače micro:bit
  28. 6. 2022 proběhla soutěž o mikropočítače Micro:bit, které jsme mohli díky finanční pomoci sponzorů - firem MUBEA, HELLA a SSI SCHÄFER
 • UP Week 2022
  UP Week 2022
  Žáci technického lycea měli v rámci inovovaného ŠVP možnost poprvé navštívit výzkumná pracoviště Univerzity Palackého Olomouc.
 • Soutěž T-profi propojuje!
  Soutěž T-profi propojuje!
  Ve středu 11. května 2022 se konal další ročník soutěže Talenty pro firmy. Naši žáci SŠ spolu se žáky ZŠ Hálkova obsadili krásné 3. místo.
 • Workshop pro žáky ZŠ
  Workshop pro žáky ZŠ
  Dne 25. 4. se uskutečnil workshop pro žáky ZŠ, zaměřený na 3D modelování pro následný tisk modelu na 3D tiskárně.
 • Krajské kolo soutěže v programování
  Krajské kolo soutěže v programování
  V pátek proběhlo na naší škole krajské kolo soutěže v programování, kterého se zúčastnilo 23 žáků ve třech kategoriích. Vítězům blahopřejeme.

Zaměření společnosti

HELLA Autotechnik Nova, s.r.o. je nadnárodní společnost sídlící v Mohelnici a Ostravě vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro prestižní světové automobilky jako AUDI, BMW, ŠKODA a další.
Společnost HELLA vyvíjí a vyrábí osvětlovací techniku a elektroniku pro prestižní světové automobilky jako AUDI, BMW, ŠKODA a další. V České republice společnost HELLA najdeme v Mohelnici, zde sídlí výrobní závod a vývojové týmy pro vývoj světlometů včetně elektroniky a v Ostravě, kde sídlí vývojové týmy pro vývoj zadních skupinových svítilen rovněž včetně elektroniky.


Možnosti uplatnění absolventů

Společnost nabízí možnost budování kariéry, podporu odborného růstu a účast na řadě zajímavých projektů po celém světě a to zejména v oblasti elektroniky, programování a automatizace a robotizace.
Informace na https://hella.jobs.cz/


Nabídka konání praxe

Pro studenty vyšší odborné školy i střední školy nabízí společnost možnost konání odborné praxe. Délka a obsah odborné praxe se odvíjí od studovaného oboru a dle projektových a kapacitních možností firmy. Vše závisí na individuální domluvě.

Kontaktní osoba:
Lucie Kabešová
Tel.: 773 780 427
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Back to top