Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Youtube   Instagram  Boženet
 • Soutěž o mikropočítače mikro:bit
  Soutěž o mikropočítače mikro:bit
  V minulých týdnech proběhla díky sponzorům firmě Merit Group a NXP Semiconductors pro třídy 2B a 1L soutěž o mikropočítače Micro:bit.
 • Adaptační kurz tříd 1A a 1B
  Adaptační kurz tříd 1A a 1B
  20. – 22. září 2023 se třídy 1A a 1B zúčastnily adaptačního kurzu na chatě Orientce ve Staré Vsi u Rýmařova.
 • Výlet do Prahy se 4B
  Výlet do Prahy se 4B
  12. - 14. 9. 2023 se třída 4B zúčastnila exkurze do Prahy. Navštívili jsme Poslaneckou sněmovnu, pražské památky a stihli jsme i divadlo.
 • Soutěž o mikropočítače micro:bit
  Soutěž o mikropočítače micro:bit
  Třída 2B se 8. září zúčastnila tradiční soutěže v programování mikropočítače micro:bit v prostorách firmy HELLA v Mohelnici.
 • Projekt IKAPOK II - newsletter
  Projekt IKAPOK II - newsletter
  Newsletter projektu IKAPOKII popisuje nejzajímavější aktivity realizované ve spolupráci se základními školami z oblasti automatizace a robotiky.
 • Výlet do Energylandie
  Výlet do Energylandie
  Třídy 1B, 2A, 2L se 22. 6. 2023 zúčastnily zájezdu do zábavního parku Energylandia v Polsku. Strávili den plný zábavy a dobrodružství.

Zaměření společnosti

Jsme mezinárodní společnost, která vyvíjí a vyrábí produkty pro bílou techniku, automotive, a další speciální řídící součástky. 
Výrobní závod ve Šternberku vyrábí elektromechanické komponenty pro domácí spotřebiče. Portfolio výrobků se skládá z K-termostatů pro ledničky a mrazničky, plynových termostatických ventilů pro chladničky, elektromechanických výrobků pro myčky a pračky, vodních ventilů pro myčky, pračky, kávovary a další aplikace, mikro pump pro žehličky a parní trouby.

Možnosti uplatnění absolventů

Po dokončení studií u nás absolventi najdou uplatnění na pozicích elektroúdržbář, technik, technolog kvality/lisovny, procesní inženýr a mnoha dalších.

Nabídka konání praxe

Studentům nabízíme praxe v oboru, letní brigády, spolupráce na závěrečných pracích a v neposlední řadě zaměstnání.

Back to top