Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram
 • Den otevřených dveří a workshop pro žáky ZŠ
  Den otevřených dveří a workshop pro žáky ZŠ

  Dne 3. 12. 2021 proběhl na naší škole Den otevřených dveří, který uchazeči o studium mohli navštívit osobně nebo online na našem Youtube kanálu

 • Jan Gruntorád v Internetové síni slávy
  Jan Gruntorád v Internetové síni slávy
  Jan Gruntorád, náš bývalý absolvent byl uveden do prestižní Internet Hall of Fame, tedy Internetové síně slávy
 • Oborový den
  Oborový den
  Dne 10. 11. 2021 proběhl na naší škole Oborový den elektrotechniky a IT a zároveň byl uspořádán Workshop pro učitele a výchovné poradce ze ZŠ.
 • Exkurze 4L v Huyndai Nošovice
  Exkurze 4L v Huyndai Nošovice
  Žáci 4L navštívili v rámci vzdělávací exkurze továrnu 3. tisíciletí Hyundai, kde měli možnost vidět využití automatizace a robotizace v praxi.
 • Modernizace odborné výuky
  Modernizace odborné výuky
  Přecházíme u desek plošných spojů z klasické technologie průchozích otvorů (THT) na technologii povrchové montáže (SMT).
 • Školení aplikací G-Suite
  Školení aplikací G-Suite
  Zkvalitňujeme případnou distanční výuku. Děkujeme firmě GOPAS za školení aplikací G-Suite pro vyučující.

Zaměření společnosti

Správa železnic vznikla v roce 2003 a od té doby plní funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice. Zajišťuje provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury. Dlouhodobě se profiluje jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.

Možnosti uplatnění absolventů

Organizace nabízí pracovní uplatnění ve více než 150 pracovních profesí. Jde například o výpravčí či traťové dispečery, techniky sdělovací a zabezpečovací techniky, stavební projektanty, rozpočtáře, energetiky, specialisty na projekt ETCS a další. Více informací naleznete na spravazeleznic.cz/studenti. Zde najdete také nabídku stáží a dalších akcí pro žáky a studenty partnerských škol Správy železnic.

Nabídka konání praxe

Společnost nabízí unikátní program NádraŽák. Jde o studentský program Správy železnic, díky kterému žáci a studenti získají jistotu zaměstnání, pravidelný měsíční příspěvek až do výše 2 000 Kč po dobu studia apod. Kromě toho nabízí Správa železnic i zajímavé praxe, a to i bez členství v tomto studentském programu.

Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte studentský web spravazeleznic.cz/studenti.

Back to top