Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
 • Modernizace odborné výuky
  Modernizace odborné výuky
  Přecházíme u desek plošných spojů z klasické technologie průchozích otvorů (THT) na technologii povrchové montáže (SMT).
 • Školení aplikací G-Suite
  Školení aplikací G-Suite
  Zkvalitňujeme případnou distanční výuku. Děkujeme firmě GOPAS za školení aplikací G-Suite pro vyučující.
 • Celostání kolo soutěže v programování
  Celostání kolo soutěže v programování
  Ústřední kolo Soutěže v programování se konalo  v Hradci Králové. V kategorii Programování mikrořadičů se na 1. místě umístit náš žák Filip Szkandera.
 • Celostátní kolo SOČ
  Celostátní kolo SOČ
  1. místo v celostátním kole soutěže středoškolské odborné činnosti získal Filip Szkandera. Blahopřejeme.

Zaměření společnosti

Jsme firma působící v oblasti optimalizace výrobních procesů od roku 2004. Zabýváme se především tvorbou MES (výrobních informačních systémů). Zakládáme si na špičkovém know-how, máme rádi technologické výzvy a neustále se zdokonalujeme. Pracujeme pro velké průmyslové společnosti, které jsou leadry trhu ve svých oborech, např. ČZ a.s., slévárna hliníku, Toray Textiles Central Europe s.r.o., Kingspan a.s., Ball Aerocan CZ s.r.o. Účastníme se akcí na podporu vzdělávání – Firebird, MS Fest, IT Pivo. Podporujeme open source komunity a studentské soutěže.

Možnosti uplatnění absolventů

Máme dlouhodobou zkušenost se zaměstnáváním studentů a absolventů. Nabízíme možnost podílet se na zajímavých projektech u nás i v zahraničí, získání nových zkušeností s vývojovými nástroji, profesní růst. Očekáváme aktivní zájem o obor.

Nabídka konání praxe

Studentům nabízíme možnost odborné praxe v průběhu školního roku, letní i celoroční brigády a podporu při tvorbě závěrečných prací. Upřednostňujeme zájemce o dlouhodobou spolupráci. 

Back to top