Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram
 • Den otevřených dveří a workshop pro žáky ZŠ
  Den otevřených dveří a workshop pro žáky ZŠ

  Dne 3. 12. 2021 proběhl na naší škole Den otevřených dveří, který uchazeči o studium mohli navštívit osobně nebo online na našem Youtube kanálu

 • Jan Gruntorád v Internetové síni slávy
  Jan Gruntorád v Internetové síni slávy
  Jan Gruntorád, náš bývalý absolvent byl uveden do prestižní Internet Hall of Fame, tedy Internetové síně slávy
 • Oborový den
  Oborový den
  Dne 10. 11. 2021 proběhl na naší škole Oborový den elektrotechniky a IT a zároveň byl uspořádán Workshop pro učitele a výchovné poradce ze ZŠ.
 • Exkurze 4L v Huyndai Nošovice
  Exkurze 4L v Huyndai Nošovice
  Žáci 4L navštívili v rámci vzdělávací exkurze továrnu 3. tisíciletí Hyundai, kde měli možnost vidět využití automatizace a robotizace v praxi.
 • Modernizace odborné výuky
  Modernizace odborné výuky
  Přecházíme u desek plošných spojů z klasické technologie průchozích otvorů (THT) na technologii povrchové montáže (SMT).
 • Školení aplikací G-Suite
  Školení aplikací G-Suite
  Zkvalitňujeme případnou distanční výuku. Děkujeme firmě GOPAS za školení aplikací G-Suite pro vyučující.

Zaměření společnosti

Jsme firma působící v oblasti optimalizace výrobních procesů od roku 2004. Zabýváme se především tvorbou MES (výrobních informačních systémů). Zakládáme si na špičkovém know-how, máme rádi technologické výzvy a neustále se zdokonalujeme. Pracujeme pro velké průmyslové společnosti, které jsou leadry trhu ve svých oborech, např. ČZ a.s., slévárna hliníku, Toray Textiles Central Europe s.r.o., Kingspan a.s., Ball Aerocan CZ s.r.o. Účastníme se akcí na podporu vzdělávání – Firebird, MS Fest, IT Pivo. Podporujeme open source komunity a studentské soutěže.

Možnosti uplatnění absolventů

Máme dlouhodobou zkušenost se zaměstnáváním studentů a absolventů. Nabízíme možnost podílet se na zajímavých projektech u nás i v zahraničí, získání nových zkušeností s vývojovými nástroji, profesní růst. Očekáváme aktivní zájem o obor.

Nabídka konání praxe

Studentům nabízíme možnost odborné praxe v průběhu školního roku, letní i celoroční brigády a podporu při tvorbě závěrečných prací. Upřednostňujeme zájemce o dlouhodobou spolupráci. 

Back to top