Školní e-mail Změny v rozvrhu Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Firma Delikomat vyhlašuje TVŮRČÍ STUDENTSKOU SOUTĚŽ pro střední školy a gymnázia, které patří do řad našich obchodních partnerů. 
Princip soutěže je jednoduchý – libovolnou technikou nakreslit obrázek/motiv/abstrakci na témav těchto kategoriích:
 • Téma 1 - KÁVA
 • Téma 2 - ŠTĚSTÍ A RADOST
 • Téma 3 - PRÁZDNINY

 • Studenti mohou pustit uzdu své fantazii a pojmout vybrané téma podle svého. Motivy mohou být kreslené či malované rukou libovolnou technikou, nebo vytvořené v elektronické podobě jako počítačová grafika.
  Soutěž probíhá do 31. 1. 2019.
  Vítěz každé kategorie získá mobilní telefon iPhone SE 128 GB, dárkový poukaz v hodnotě 2.000,- Kč na nákup sportovního zboží, dárkový koš v hodnotě 1.000,- Kč a pro svou školu sponzorský dar 10.000,- Kč.
  Vítězný motiv z každé kategorie pak bude otisknut na nápojové kelímky TO GO, které budou umístěny v průběhu roku 2019 v nápojových automatech společnosti DELIKOMAT, s. r. o. v rámci celé ČR.
  Do soutěže se mohou zapojit pouze studenti středních škol a gymnázií, na kterých jsou po dobu konání soutěže umístěny a provozovány nápojové či svačinové automaty společnosti DELIKOMAT, s. r. o.
  Veškeré informace naleznete na www.delikomat.cz/iphone, případně nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tel.: 724 676 658

  Back to top