Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Ve dnech 3. a 4. května 2021 proběhly jednotné přijímací zkoušky a odevzdané záznamové archy uchazečů byly odeslány na Cermat k hodnocení. Uchazeč, který měl konat oba termíny jdnotné přijímací zkoušky na jedné škole (druhá škola JPZ nevyužila) a jeden termín nekonal , může konat tuto zkoušku v náhradním termínubez ohledu na důvod jejího nekonání v řádném termínu, pokud potvrdí řediteli školy, na které měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky, do 14. května 2021, že bude konat tuto zkoušku v náhradním termínu. Potvrdit konání zkoušky v náhradním termínu nemusí uchazeč, , který se řádně omluvil.

Dle platného harmonogramu budou celkové výsledky přijímacího řízení zveřejněny ve čtvrtek 20. května 2021 od 12:00 na školním webu a ve vitríně u vchodu do budovy školy. Více informací o dalším postupu najdete zde.


Upozornění pro uchazeče a zákonné zástupce - zaregistrovali jsme pochybení na straně CERTIS (informační systém Cermatu) při rozesílání pozvánek k přijímacímu řízení, konkrétně se jedná o neodeslání pozvánek na některé schránky v doméně @seznam.cz. V sobotu 24. dubna 2021 byly všechny pozvánky v CERTISu vygenerovány znovu a odeslány na e-maily uchazečů a zákonných zástupců. Pokud byste ani během víkendu pozvánku s předmětem Pozvánka k jednotné přijímací zkoušce neobdrželi (prohlédněte důkladně složky Nevyžádaná pošta příp. Spam), informujte nás prosím nejlépe e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. příp. telefonicky na kancelář školy 585 208 121

Informace pro uchazeče - na základě pokynů MŠMT vydávám Nařízení ředitele č. 2021/03 s prováděcími pokyny k průběhu přijímacího řízení na naší škole. Zásadní informací je nutnost předložení negativního testu uchazeče na Covid-19 před vstupem do budovy školy. Podorbnosti a další informace najdete v přiloženém Nařízení ředitele.

Doporučujeme absolvovat test na ZŠ nejdříve v úterý 27. dubna 2021 tak, aby Vám potvrzení posloužilo na oba termíny (3. i 4. května 2021) jednotné přijímací zkoušky.

V pátek 19. března 2021 byl na e-maily všech zákonných zástupců uchazečů o studium na SPŠE zaslán infomační e-mail s posunutými termíny přijímacího řízení - viz níže. Pokud jste uvedený e-mail ve své schránce neobjevili (prohlédněte i Nevyžádanou poštu resp. Spam), nahlaste prosím svůj správný e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu se jménem uchazeče, příp. i telefonicky na 585 208 121 (upřednosťnujeme e-mailovou komunikaci).

 

Text informačního e-mailu:

Vážení zákonní zástupci uchazečů o studium,

dovolte, abych Vás informoval o posunech termínů přijímacího řízení, které vydalo MŠMT Opatřením obecné povahy:

  • pozvánky budou rozeslány nejpozději 14 dnů před konáním termínu přijímací zkoušky na e-maily zákonných zástupců - tedy nejpozději 19. dubna 2021,
  • termíny jednotné přijímací zkoušky:
    • 1. termín pondělí 3. května 2021,
    • 2. termín úterý 4. května 2021,
    • náhradní termíny - 2. a 3. června 2021.
Vyhlášení výsledků a zápisové lístky:
  • zveřejnění výsledků dne 20. května 2021 - na webových stránkách školy a ve vitríně u vstupu do budovy,
  • odevzdání zápisových lístků do 10 pracovních dnů od vyhlášení výsledků - nejpozději 3. června 2021.

Veškeré informace jsou také dostupné na této stránce našeho webu: https://www.spseol.cz/zajemci-o-studium/prijimaci-rizeni-spse

Back to top