Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Dne 10. 11. 2021 proběhl na naší škole Oborový den elektrotechniky a IT a zároveň byl uspořádán Workshop pro učitele, kariérové a výchovné poradce ze základních škol.

V úterý 9.11.2021 se žáci třídy 4L zúčastnili vzdělávací exkurze – navštívili závod Hyundai v Nošovicích.
Exkurze byla zahájena v prostorách recepce, kde byly vystaveny 4 modely automobilů. Žáci měli možnost si je důkladně prohlédnout , a to i zevnitř.
Následovalo 15 minutové promítání filmu o společnosti Hyundai, které bylo doplněno informacemi průvodce.

Ve středu 13. října 2021 se na naší škole konal projektový den je zaměřený na zahájení podnikání v rámci zapsaného spolku “Můžeš podnikat“. Do výuky osobně přišli dva odborníci z praxe, tentokrát za firmy:
  • „Alma Property“ Jan Kislenko
    kislenko jan
  • „Buildiro“ Lukáš Polach
    polach lukas


21. – 23. června 2021 se uskutečnilo v Hradci Králové ústřední kolo Soutěže v programování. Za naši školu se zúčastnili v kategorii Programování mikrořadičů Filip Szkandera, který se umístil na 1. místě. V kategorii Programování webu se náš žák Matouš Dřízhal umístil na krásném 6. místě.
Blahopřejeme!

Ve čtvrtek 22. dubna 2021 proběhlo pod záštitou Odboru školství a mládeže Olomouckého kraje, VOŠ a SPŠE Olomouc a Domu dětí a mládeže Olomouc ve spolupráci s NPI ČR krajské kolo Soutěže v programování

Ačkoliv jsme přišli o několik hodin prezenčního studia, maturitní ples a poslední zvonění, tak nikdy neztratíme spoustu nádherných vzpomínek, cenných znalostí a skvělých přátel, kteří nás budou doprovázet i v lepších časech.

12. května 2021 se na naší škole uskutečnila tradiční soutěž v programování mikropočítače. Díky sponzorům firmě  Hella Mohelnice a Miele technika Uničov se nám podařilo získat 60 mikropočítačů Microbit, jako odměnu pro nejlepší řešitele z řad žáků 1. ročníků. 

Náš student Filip Szkandera se stal vítězem středoškolské kategorie soutěže EEICT pořádané FEKT VUT v Brně. Blahopřejeme.

Back to top