Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram
Soutěž studentů na fakultě elektrotechniky FEKT Brno.
Soutěž je určena pro studenty středních škol, v letošním roce se konal 5. ročník.
V letošním roce bylo vyhlášeno 9 témat, soutěžilo 54 čtyřčlenných týmů.Vítězné týmy v tématu postupují do únorového finále o pohár. Obsahem soutěže je realizace jednoduchých zařízení s využitím stavebnice MERKUR a moderních programovacích modulů (ARDUINO).
Účastníci soutěže jsou přijati na fakultu bez přijímacího řízení.
Naše škola se této soutěže účastní od počátku.
Letos se soutěžní tým ve složení Bartoněk, Dadák, Cmíral, Hlaváč probojoval do finále.

Studenti se při této příležitosti seznámili s prostředím vysoké školy a tato zkušenost jim pomůže při výběru dalšího pomaturitního vzdělávání. Při přípravě na soutěž se aktivně seznámili s moderními programovacími technikami a rozšířili své znalosti v oblastech elektrotechniky a mikroprocesorové techniky.Tato soutěž je také prezentací naší školy.

Back to top