Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram

V rámci oslav 100 let vzniku Československé republiky proběhlo dne 26. 10. 2018 setkání s Petrem Zapletalem - reprezentantem ČR v odbíjené.

Petr Zapletal poutavě vyprávěl o své sportovní kariéře i o rodinném životě. Žáci se dozvěděli, kolik námahy a osobní píle je zapotřebí k tomu, aby člověk dosáhl svých vysněných cílů a mohl v životě dělat to, co ho baví.

Také se dozvěděli, jak je důležité vzdělání i v případě tak úspěšného profesionálního sportovce, jakým Petr Zapletal byl.

Již staří latiníci říkali „exempla trahunt“ - „příklady táhnou“, a proto se jistě toto setkání stalo vydatnou inspirací všem zúčastněným k tomu, aby přinejmenším v rámci svých možností vynaložili veškerou snahu a píli k dobré reprezentaci naší školy svými skvělými studijními výsledky, což bude korunováno také úspěšnou reprezentací školy na nejrůznějších soutěžích. Tím mohou skvěle prokázat svou hrdost na příslušnost k VOŠ a SPŠE Olomouc a šířit tak její věhlas v již 100 let trvající samostatné republice i v letech příštích.Back to top