Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram
Ve středu 30. března 2022 proběhl na VOŠ a SPŠE Olomouc již 3. ročník konference BožeTECH, která je zaměřena na prezentaci moderních trendů v oborech našich partnerských firem. Jejich vystoupení i dlouhodobá podpora školy je příležitostí k inovaci vzdělávacího obsahu studia. Svá portfolia a možnosti odborných praxí představilo celkem 9 firem z oblasti automatizace, telekomunikací, vývoje softwaru i hardwaru či dopravy. Na školním dvoře pak návštěvníci mohli vidět praktickou ukázku použití systému Adam asistent pro komplexní zajištění stavenišť či jiných areálů - od ostrahy, přes BOZP, evidenci vozidel, čerpání PHM, skladovou evidenci a spoustu dalších činností.
Zpestřením programu pak bylo setkání našich studentek se zástupkyněmi organizace Czechitas, která se zaměřuje vzdělávání talentů v oblasti IT.
Součástí konference byla i nabídka studia na VOŠ - přijímací řízení do oboru Aplikace výpočetní techniky právě probíhá, zájemci mohou vybírat mezi zaměřením ekonomika nebo telekomunikace a automatizace.

Fotogalerie z akce

Back to top