Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram

Nabídka kurzu ,,Informatiky naostro“, který je určen především studentům 3. a 4. ročníků oborů zaměřených na studium informačních technologií.

Studenti čtvrtých ročníků srdečně zvou všechny rodiče, žáky, absolventy školy a přátele na společenský večer, který se bude konat v RCO Olomouc dne 3. 6. 2022 v 18:00 hod.

Vstupenky jsou k dispozici, můžete je zakoupit do 14:30 na sekreatriátu školy za cenu 300 Kč

Seznam nepřijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem v prvním kole přijímacího řízení do prvního ročníku oboru vzdělávání:

Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným evidenčním číslem v prvním kole přijímacího řízení do prvního ročníku oboru vzdělávání:

Informujeme uchazeče o studium a jejich zákonné zástupce, že jim byly ve čtvrtek 24. března 2022 zaslány informace o jednotné přijímací zkoušce. Pokud jste zmíněnou zprávu do svých schránek neobdrželi (prohlédněte i složku Nevyžádané pošty), kontaktujte prosím kancelář školy na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 585 208 121.

Pro žáky se zájmem o informační technologie, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

Nabídka praxe od firmy Hella Mohelnice.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

Back to top