Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Youtube   Instagram  Boženet

Přijďte s námi oslavit 60 let od založení naší průmyslovky!

V letošním roce uplyne přesně 60 let od okamžiku, kdy ke studiu nastoupili první studenti oboru Elektrotechnika a započali tím historii tohoto stále perspektivního oboru.
O tom, že se i po letech absolventi rádi na školu vrací, aby zavzpomínali, svědčí nedávné setkání maturantů z roku 1972.

U příležitosti tohoto kulatého výročí pořádáme v roce 2024 několik akcí, které by měly připomenout jak minulost školy, tak její současnost a výhledy do budoucna. Jednou z nich bude technologicko-vzdělávací konference BožeTECH 2024, která prezentuje fungující partnerství mezi školou a firemním sektorem. Zástupci partnerských společností představují nejen novinky ve svém oboru a možnosti uplatnění našich absolventů, ale často i svůj profesní příběh, který absolvovali po ukončení elektroprůmyslovky - celá řada z nich je totiž našimi absolventy. Letošní ročník proběhne ve středu 20. března 2024 v dopoledních hodinách, program konference bude zveřejněn na začátku března. Akce je též koncipována jako nábro ke studiu na naší VOŠ.

Ke kulatému výročí připravujeme almanach 60 let s Božetěchovou, který bude možno zakoupit přes Nadační fond při VOŠ a SPŠE.

Hlavním dnem oslav pak bude pátek 31. května 2024, který bude určen právě pro vás - absolventy naší průmky! Den bude rozdělen na dvě části:
  1. dopolední blok 8.00 až 15.00 - program ve škole (diskuse se současnými i bývalými pedagogy, prohlídka stávajících prostor, výstavka maturitních tabel, možnost uspořádání setkání spolužáků),
  2. večerní blok 17.00 až přes půlnoc - společenský večer v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc (stužkování letošních marutantů spojené s jejich vystoupeními, předtančení TŠ Progres, výherní slosování, kapacita přes 1000 míst) - možnost rezervace/zakoupení vstupenky na tento večer na sekretariátu školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 585 208 121).

Těším se na setkání se všemi, kterým je naše průmyslovkou almou-mater!

Ing. Josef Kolář
ředitel školy
 
vosaspse 60let

Back to top