Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Od středy 11. března 2020 do odvolání se v souvislosti se zákazem osobní přítomnosti žáků na středních a vyšších odborných školách zavádí distanční forma výuky jednotlivých předmětů. Formy této výuky, odkazy na používané aplikace a další informace nalezente v níže přiložených Nařízeních ředitele školy č. 2020/01-distanční výuka a 2020/03-formy distanční výuky.

Nabídka praxe od firmy Hella Mohelnice.

BožeTECH byl z důvodu uzavření škol přesunut na podzim. Termín bude upřesněn. Sledujte naše stránky.

V souladu s doporučením Bezpečnostní rady Olomouckého kraje ze dne 26. 2. 2020 uvádí Olomoucký kraj občanům základní informace k tématu Koronavirus COVID-19.
Více se dočtete v tomto dokumentu.
Informace pro vracející se z Itálie se dočtete zde.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí šk. roku 2018/19 jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.
Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

GIVT - podpořte nás

Podpořte nás, když nakupujete!
Nadační fond VOŠ a SPŠE se přidal do projektu GIVT.cz.
Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Nakupovat se dá i anonymně.

Mubea Prostějov nabízí stipendijní program

Společnost Mubea je světovým leaderem v oblasti výroby odlehčených komponentů pro automobilový průmysl, závod v Prostějově patří do divize podvozků a specializuje se na výrobu nápravových pružin a stabilizátorů.

Back to top