Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Ústní opravné maturitní zkoušky společné části a zkoušky profilové části se konají  ve středu 4. 9. 2019 na VOŠ a SPŠE Olomouc. Rozpis bude upřesněn.

 

Úřední hodiny sekretariátu školy po dobu prázdnin budou:
od 1. do 4. 7. 2019 (každý den od 9:00 - 13:00 hod)
od 26. do 30. 8. 2019 (každý den od 9:00 - 13:00 hod)
Mimo tyto úřední hodiny používejte emailovou komunikaci příp. IS Edookit.
z provozních  důvodů ( stavební úpravy

2. kolo přijímacího řízení na VOŠ právě probíhá. Nabízíme studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zaměřeních - ekonomika a telekomunikace. Studenti jsou přijímáni 

Pokud jste u jarních maturit neuspěli, pomůžeme s přípravou na ty podzimní. V případě zájmu o účast na přípravných kurzech před podzimní maturitní zkouškou nás kontaktujte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přípravné kurzy jsou ZDARMA.
Harmonogram přípravných kurzů je následující:
  • středa 28. srpna 2019, 9:00 až 11:00 matematika/anglický jazyk
  • středa 28. srpna 2019, 11:00 až 13:00 český jazyk
Upozorňujeme, že se nejedná o komplexní doučování, ale o prezentaci nejčastějších chyb v didaktických testech a písemných pracech spojenou s řešením ukázkových úloh.

K dnešnímu dni byla naplněna maximální kapacita obou oborů na naší škole. Níže uvádíme evidenční čísla uchazečů přijatých na odvolání. Těmto odvoláním bylo vyhověno dle pořadí v 1. kole přijímacího řízení. Vzhledem k naplněnosti obou oborů se ředitel školy, dle § 60 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., rozhodl nevyhlásit 2. kolo přijímacího řízení.

DDM Litovel vyhlašuje krajské kolo soutěže v radioeletrotechnice pro žáky a mládež do 19. let. Soutěž se bude konat 20. dubna 2019 od 8.30 hod.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

Na základě § 60 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) stanovuji následující jednotná kritéria přijímacího řízení pro všechny uchazeče přijímané v jednotlivých kolech přijímacího řízení do příslušného oboru a formy vzdělávání pro školní rok 2019/2020

Více se dozvíte v tomto článku: Přijímací řízení SPŠE
Celý dokument si můžete stáhnout zde
V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.

info

Žáci a studenti naší školy byli během čtvrtka 8. února 2018 vystaveni podvodným informacím prostřednictvím emailu s falešnou identitou. Na odhalení viníků a vyšším zabezpečení intenzivně pracujeme.

Nutno ovšem podotknout, že jediná forma informování o změnách v rozvrhu je podchycena v platném školním řádu, bod 4.5 (nástěnka vedle sborovny a webové stránky školy). Vzhledem k tomu nelze považovat páteční absenci některých žáků a studentů za omluvenou tímto podvrženým emailem.

Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Back to top