Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Naše Vyšší odborná škola se bude prezentovat na XXVI. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2019, který proběhne ve dnech 22. až 25. 10. 2019 na brněnském výstavišti v novém pavilonu P.

Naše škola se bude prezentovat 22. října 2019 na Výstavišti Flora v pavilonu A na Burze práce a vzdělání. Jste srdečně zváni, vstup je zdarma.

3. kolo přijímacího řízení na denní studium VOŠ právě probíhá. Dálkové studium nebude vzhledem k malému počtu přihlášených v tomto školním roce otevřeno.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí šk. roku 2018/19 jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.
Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

GIVT - podpořte nás

Podpořte nás, když nakupujete!
Nadační fond VOŠ a SPŠE se přidal do projektu GIVT.cz.
Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Nakupovat se dá i anonymně.

Mubea Prostějov nabízí stipendijní program

Společnost Mubea je světovým leaderem v oblasti výroby odlehčených komponentů pro automobilový průmysl, závod v Prostějově patří do divize podvozků a specializuje se na výrobu nápravových pružin a stabilizátorů.

Back to top