Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
V průběhu roku 2020 byla provedena úprava akreditace studijního programu VOŠ. Konkrétně zaměření Telekomunikace bylo rozšířeno o výuku z oblasti automatizace.

Vážení zájemci o studium a zákonní zástupci, MŠMT již zveřejnilo termíny konání JPZ na školách. Tím hlavním datem je pondělí 8. června 2020, kdy se na naší škole koná jednotná přijímací zkouška. Podrobnosti, týkající se konání Jednotné přijímací zkoušky včetně pozvánky Vám budou zaslány na emailovou adresu uvedenou na přihlášce nejpozději do 22. května 2020 do 14:00.

Na podporu 3D tisku ochranných pomůcek se společnost ADM Olomouc rozhodla pro naši školu nakoupit materiál a vybavení v celkové hodnotě cca 15 tisíc Kč.

Od středy 11. března 2020 do odvolání se v souvislosti se zákazem osobní přítomnosti žáků na středních a vyšších odborných školách zavádí distanční forma výuky jednotlivých předmětů. Formy této výuky, odkazy na používané aplikace a další informace nalezente v níže přiložených Nařízeních ředitele školy č. 2020/01-distanční výuka a 2020/03-formy distanční výuky.

Nabídka praxe od firmy Hella Mohelnice.

BožeTECH byl z důvodu uzavření škol přesunut na podzim. Termín bude upřesněn. Sledujte naše stránky.

V souladu s doporučením Bezpečnostní rady Olomouckého kraje ze dne 26. 2. 2020 uvádí Olomoucký kraj občanům základní informace k tématu Koronavirus COVID-19.
Více se dočtete v tomto dokumentu.
Informace pro vracející se z Itálie se dočtete zde.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí šk. roku 2018/19 jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.
Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

GIVT - podpořte nás

Podpořte nás, když nakupujete!
Nadační fond VOŠ a SPŠE se přidal do projektu GIVT.cz.
Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Nakupovat se dá i anonymně.

Back to top