Objednání almanachu k 60. výročí

Z oslav 60. výročí založení naší VOŠ a SPŠE Olomouc nám zbylo ještě pár almanachů.
Pokud máte o almanach zájem, kontaktujte sekretariát školy telefonicky na čísle 585208121 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přijímací řízení na VOŠ

2. kolo přijímacího řízení na VOŠ je otevřeno od 1. června 2024 do 28. srpna 2024 ON-LINE formou. Nabízíme denní studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zaměřeních - Ekonomika a Telekomunikace a automatizace. 


Nové číslo Elektronky online

Právě vychází nové číslo školního časpoisu Elektronka. Stejně jako všechna předchozí vydání je naleznete v sekci Elektornka online
Děkujeme celé redakční radě pod vedním zkušeného redaktora Mgr. Johna za žurnalistickou práci mapující dění na naší škole. 

Krajské kolo soutěže v programování

Dne 18. 4. 2024 proběhlo na naší škole Krajské kolo soutěže v programování. Níže si můžete prohlédnout výsledkovou listinu a fotografie.

Kritéria přijímacího řízení na SŠ

Platná kritéria pro přijímání do 1. ročníku SŠ pro školní rok 2024/25 najdete

.

Další informace týkající se přijímacího řízení najdete na stránce webu Přijímací řízení na SPŠE a na stránkách prihlaskynastredni.cz. Pro podání přihlášky doporučujeme využít variantu č. 1 - Elektronická přihláška - v systému DiPSy.cz.

Fond pomoci olomouckým dětem

Magistrát města Olomouce vyhlásil Výzvu Fondu pomoci olomouckým dětem pro podávání žádostí o poskytnutí účelového daru. Fond pomoci olomouckým dětem byl zřízen ZMO od 1. 1. 2017 jako podpora rovného přístupu ke vzdělávání a mimoškolním aktivitám dětí a žáků z nízkopříjmových rodin.

Lyžařské kurzy

Nedílnou součástí tělesné výchovy na naší škole jsou i lyžařské kurzy, které pořádáme pro žáky 1. ročníku.
Této nabídky naši žáci hojně využívají, lyžařský kurz absolvuje téměř každá třída s 70% až 80% účastí žáků.
K vysoké účasti žáků na lyžařském kurzu mimo jiné přispívá i možnost bezplatného zapůjčení sjezdařské výzbroje (lyžařské boty + lyže prémiových značek Salomon, Rossignol, Dalbello a Nordica), což je, zvláště v současné době stále se zvyšujících životních nákladů, vítaná finanční úleva pro rodiče.

Miele - nabídka

Konstruujeme a oživujeme stroje, které nám pomáhají vyrábět spotřebiče Miele... Pojďte s námi konstruovat a oživovat strojní zařízení pro naši současnou i nově plánovanou výrobu spotřebičů Miele.

Jednou z důležitých informací pro naše budoucí studenty je i uplatnění absolventů naší školy v praxi. Právě společnost Miele nabízí pracovní pozice a brigády, které korespondují s profilem našich absolventů, zejména v oblastech automatizace, robotiky a elektrotechniky.

Výsledky krajského kola soutěže v programování 2022

V pátek 22. dubna 2022 proběhlo pod záštitou Odboru školství a mládeže Olomouckého kraje, VOŠ a SPŠE Olomouc a Důmu dětí a mládeže Olomouc ve spolupráci s NPI ČR krajské kolo Soutěže v programování. Níže naleznete seznam postupujících do ústředního kola.

Nabídka pracovních pozic a stipendií

Jeden z partnerů školy společnost České dráhy nabízí pracovní pozice pro naše absolventy. Nově jsou to např. vlakvedoucímechanik kolejových vozidel/elektromechanik nebo strojvedoucí. Nabídka pracovních pozic platí napříč celou Českou republikou. Náborové letáky jsou k dispozici v sekci Pro žáky/Nabídky zaměstnání.

Žáci naší školy mají také možnost během studia čerpat stipendijní program ČéDés, více o tomto programu najdete i v sekci Stipendijní programy.

Zavolejte nám!

(+420) 585 208 121

Napište nám!

info@spseol.cz

Navštivte nás!

Božetěchova 3, Olomouc

Datová schránka

c7hhqe2