Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Moodle   Youtube   Instagram

Nabídka kurzu ,,Informatiky naostro“, který je určen především studentům 3. a 4. ročníků oborů zaměřených na studium informačních technologií.

Studenti čtvrtých ročníků srdečně zvou všechny rodiče, žáky, absolventy školy a přátele na společenský večer, který se bude konat v RCO Olomouc dne 3. 6. 2022 v 18:00 hod.

Vstupenky jsou k dispozici, můžete je zakoupit do 14:30 na sekreatriátu školy za cenu 300 Kč

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 jsem se zúčastnil 7. ročníku interaktivní konference Správy železnic pro studenty, která proběhla v konferenčních prostorách Hubhub v pražském paláci ARA.

Seznam nepřijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem v prvním kole přijímacího řízení do prvního ročníku oboru vzdělávání:

Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným evidenčním číslem v prvním kole přijímacího řízení do prvního ročníku oboru vzdělávání:

V pátek 22. dubna 2022 proběhlo pod záštitou Odboru školství a mládeže Olomouckého kraje, VOŠ a SPŠE Olomouc a Důmu dětí a mládeže Olomouc ve spolupráci s NPI ČR krajské kolo Soutěže v programování. Níže naleznete seznam postupujících do ústředního kola.

Informujeme uchazeče o studium a jejich zákonné zástupce, že jim byly ve čtvrtek 24. března 2022 zaslány informace o jednotné přijímací zkoušce. Pokud jste zmíněnou zprávu do svých schránek neobdrželi (prohlédněte i složku Nevyžádané pošty), kontaktujte prosím kancelář školy na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 585 208 121.

Jeden z partnerů školy společnost České dráhy nabízí pracovní pozice pro naše absolventy. Nově jsou to např. vlakvedoucímechanik kolejových vozidel/elektromechanik nebo strojvedoucí. Nabídka pracovních pozic platí napříč celou Českou republikou. Náborové letáky jsou k dispozici v sekci Pro žáky/Nabídky zaměstnání.

Žáci naší školy mají také možnost během studia čerpat stipendijní program ČéDés, více o tomto programu najdete i v sekci Stipendijní programy.

Konstruujeme a oživujeme stroje, které nám pomáhají vyrábět spotřebiče Miele... Pojďte s námi konstruovat a oživovat strojní zařízení pro naši současnou i nově plánovanou výrobu spotřebičů Miele.

V rámci právě probíhajícího přijímacího řízení je jednou z důležitých informací i uplatnění absolventů naší školy v praxi. Právě společnost Miele nabízí pracovní pozice, které korespondují s profilem našich absolventů, zejména v oblastech automatizace, robotiky a elektrotechniky.

Vážení spoluobčané,
už téměř dva roky se potýkáme s epidemií covid-19 a situace se nevyvíjí vůbec dobře. Je třeba si přiznat, že na negativním vývoji se podílí ne úplně ideální proočkovanost obyvatelstva a také nedodržování základních protiepidemických opatření částí občanů.

I ve školním roce 2021/22 jsme zahájili práci několika kroužků a klubů. Dále probíhá setkávání skupin, zaměřených na doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a na přípravu nejen k maturitní zkoušce.

Velký zájem projevili žáci a studenti o nový kroužek Cisco CCNA1- základy síťových technologií, po jehož absolvobvání je možno získat certifikaci v rámci projektu Ciscko Akademe.

Podpora partnerských firem a společností je zřetelná nejen během studia. Úspěšní absolventi VOŠ v zaměření Telekomunikace automatizace mohou najít uplatnění u partnerské společnosti České dráhy.

Back to top