Školní e-mail Změny v rozvrhu Kalendář Facebook Twitter Moodle
V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.
V pondělí 23. července 2018 nás opustil náš bývalý dlouholetý zástupce ředitele a současný vyučující odborných technických předmětů, veliký sportovec a obrovský kamarád Milan Henkl. Odešel uprostřed cesty, uprostřed práce i zábavy, s hlavou plnou plánů, uprostřed života v pravém smyslu toho slova. Bude nám všem nesmírně chybět.

2. kolo přijímacího řízení na VOŠ právě probíhá. Nabízíme studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zeměřeních - ekonomika a telekomunikace. Studenti jsou přijímáni bez příjímacích zkoušek na základě průměru ze 4. ročníku SŠ a maturitního vysvědčení. 

Úřední hodiny sekretariátu školy po dobu prázdnin budou:
od 2. do 4. 7. 2018 (každý den od 8.00 - 13.00 hod)
od 27. do 31. 8. 2018 (každý den od 8.30 - 13.00 hod)
Mimo tyto úřední hodiny prosím používejte mobilní čísla kontaktů (z důvodu rekonstrukce ústředny).
z provozních  důvodů ( stavební úpravy

K dnešnímu dni byla naplněna maximální kapacita obou oborů na naší škole. Níže uvádíme evidenční čísla uchazečů přijatých na odvolání. Těmto odvoláním bylo vyhověno dle pořadí v 1. kole přijímacího řízení. Vzhledem k naplněnosti obou oborů se ředitel školy, dle § 60 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., rozhodl prozatím nevyhlásit 2. kolo přijímacího řízení.

Na počátku měsíce dubna 2018 absolvovali žáci druhých a třetích ročníků, v návaznosti na rozšířenou plaveckou výuku na naší škole, již 9. ročník srovnávacích závodů v plaveckém dvojboji (60m prsa + 40 m kraul) a trojboji (40m prsa + 40m kraul + 20m znak).

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 proběhlo na naší škole krajské kolo 32. ročníku Soutěže v programování.

Pro uchazeče o studium na naší škole přinášíme podrobný postup po vyhlášení výsledků.

První neoficiální setkání členů Joomla komunity z Česka a Slovenska se uskuteční v sobotu 5. května 2018 v Olomouci a to přímo v prostorách naší školy.

info

Žáci a studenti naší školy byli během čtvrtka 8. února 2018 vystaveni podvodným informacím prostřednictvím emailu s falešnou identitou. Na odhalení viníků a vyšším zabezpečení intenzivně pracujeme.

Nutno ovšem podotknout, že jediná forma informování o změnách v rozvrhu je podchycena v platném školním řádu, bod 4.5 (nástěnka vedle sborovny a webové stránky školy). Vzhledem k tomu nelze považovat páteční absenci některých žáků a studentů za omluvenou tímto podvrženým emailem.

Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Back to top