Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Úřední hodiny sekretariátu školy po dobu prázdnin budou:
od 1. do 2. 7. 2021 (každý den od 8:00 - 12:00 hod)
od 23. do 31. 8. 2021 (každý den od 8:00 - 13:30 hod)
Mimo tyto úřední hodiny používejte emailovou komunikaci (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) příp. IS Edookit.
z provozních  důvodů ( stavební úpravy
Od 10. září bude zahájen již 6. ročník kybernetické soutěže pod záštitou Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, Ministerstva vnitra, MŠMT, Ministerstva obrany a dalších významných organizací. Jde o soutěž studentů ve věku 9 – 25 let ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Vzhledem k výraznému převisu zájemců o oba studijní obory ředitel školy, dle § 60 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., rozhodl, že 2. ani další kola přijímacího řízení nebudou vypisována.

K dnešnímu dni byla naplněna maximální kapacita obou oborů na naší škole. Níže uvádíme evidenční čísla uchazečů přijatých na základě odvolání proti nepřijetí. Těmto uchazečům bylo vyhověno dle pořadí v 1. kole přijímacího řízení.

2. kolo přijímacího řízení na VOŠ právě probíhá. Nabízíme studium oboru Aplikace výpočetní techniky v zaměřeních ekonomika a telekomunikace a automatizace.

Studenti jsou přijímáni bez příjímacích zkoušek na základě průměru ze 4. ročníku SŠ a maturitního vysvědčení.

Dle platného harmonogramu budou celkové výsledky přijímacího řízení zveřejněny ve čtvrtek 20. května 2021 od 12:00 na školním webu a ve vitríně u vchodu do budovy školy. Více informací o dalším postupu najdete zde.

Podpora partnerských firem a společností je zřetelná nejen během studia. Úspěšní absolventi VOŠ v zaměření Telekomunikace automatizace mohou najít uplatnění u partnerské společnosti České dráhy.

Pro žáky se zájmem o informační technologie, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

Naši milí budoucí žáci. Nejste ještě rozhodnuti, kam po základní škole jít studovat? Podívejte se na následující prezentační videa, které vám možná pomůžou vybrat si tu nejlepší střední školu pro studium elektrotechniky. A přijďte se do naší školy podívat osobně v rámci dne otevřených dveří, budeme se na vás těšit.

V průběhu roku 2020 byla provedena úprava akreditace studijního programu VOŠ. Konkrétně zaměření Telekomunikace bylo rozšířeno o výuku z oblasti automatizace.

Nabídka praxe od firmy Hella Mohelnice.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí šk. roku 2018/19 jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

Back to top