Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Zveme vás na Den otevřených dveří, který proběhne na VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3 v pátek 3. prosince 2021 od 8:30 do 17:30 hodin. Navštívit můžete prostory školy, dílny a odborné laboratoře. Jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy. Den otevřených dveří bude dostiupný i on-line. Bližší informace ohledně epidemiologických opatření budou zveřejněny do konce listopadu.

VOŠ a SPŠE vyhlašuje tradiční soutěž o novoročenku školy.
Soutěž bude ukončena dne 28. listopadu 2021 ve 23:59 a nejlepší návrhy budou finančně ohodnoceny. Vítězná novoročenka bude použita jako oficiální novoročenka školy.
Při návrhu novoročenky musíte dodržet minimální požadavky...

Vážení spoluobčané,
už téměř dva roky se potýkáme s epidemií covid-19 a situace se nevyvíjí vůbec dobře. Je třeba si přiznat, že na negativním vývoji se podílí ne úplně ideální proočkovanost obyvatelstva a také nedodržování základních protiepidemických opatření částí občanů.

Olomoucký kraj vyhlašuje pro studenty středních škol Olomouckého kraje soutěž o nejlepší návrh loga a grafického manuálu pro webový portál "Odpady Olomouckého kraje".
POZOR! registrace do soutěže bude uzavřena 5. 11. 2021.

I ve školním roce 2021/22 jsme zahájili práci několika kroužků a klubů. Dále probíhá setkávání skupin, zaměřených na doučování žáků ohrožených školním neúspěchem a na přípravu nejen k maturitní zkoušce.

Velký zájem projevili žáci a studenti o nový kroužek Cisco CCNA1- základy síťových technologií, po jehož absolvobvání je možno získat certifikaci v rámci projektu Ciscko Akademe.

Od 10. září bude zahájen již 6. ročník kybernetické soutěže pod záštitou Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, Ministerstva vnitra, MŠMT, Ministerstva obrany a dalších významných organizací. Jde o soutěž studentů ve věku 9 – 25 let ve znalostech a dovednostech v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Podpora partnerských firem a společností je zřetelná nejen během studia. Úspěšní absolventi VOŠ v zaměření Telekomunikace automatizace mohou najít uplatnění u partnerské společnosti České dráhy.

Pro žáky se zájmem o informační technologie, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

Naši milí budoucí žáci. Nejste ještě rozhodnuti, kam po základní škole jít studovat? Podívejte se na následující prezentační videa, které vám možná pomůžou vybrat si tu nejlepší střední školu pro studium elektrotechniky. A přijďte se do naší školy podívat osobně v rámci dne otevřených dveří, budeme se na vás těšit.

V průběhu roku 2020 byla provedena úprava akreditace studijního programu VOŠ. Konkrétně zaměření Telekomunikace bylo rozšířeno o výuku z oblasti automatizace.

Nabídka praxe od firmy Hella Mohelnice.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí šk. roku 2018/19 jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

Back to top