Červen je měsíc školních výletů, a tak žáci 3L zorganizovali v termínu od 10. - 12. 6. 2026 pro paní učitelku Vlachovou a Krejčovou školní výlet do Nové Vsi u Rýmařova. Objednali jim útulný apartmán v chatě Na Vyhlídce, výbornou večeři a i nějaké to umění:)
Vyšlápli jsme na Alfredku, prošli jsme se po okolí, a to vše za vydatného deště. Díky M. Burianovi za skvělou organizaci! Za odměnu partu 3L vezmou paní učitelky na podzim do Prahy. Praho, těš se!






