Termokluci z Bozětěšky vybojovali bronz

Termokluci z Bozětěšky vybojovali bronz

Máme velkou radost z úspěchu našich žáků v celostátní soutěži zaměřené na využití výukové termokamery. Naši školu reprezentoval tým ze třídy 1.A s názvem Termokluci z Bozětěšky, který získal skvělé 3. místo.

Cílem jejich práce bylo pomocí termokamery sledovat vytápění budov a dopravních prostředků. Některá pozorování byla zpracována jako časosběrná – například zachycovala postupné plnění radiátoru horkou vodou. Jiná ukazovala již zahřáté objekty, například vyhřívanou sedačku v tramvaji nebo sedadlo řidiče v automobilu.

Diplom a ceny si členové týmu převzali v ředitelně školy. Celému týmu gratulujeme k dosaženému úspěchu, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů při objevování světa fyziky a moderních technologií.

Odkaz na soutěž: https://edu.labir.cz/aktivity/souteze/6-rocnik-studentske-souteze/

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7

Zavolejte nám!

(+420) 585 208 121

Napište nám!

info@spseol.cz

Navštivte nás!

Božetěchova 3, Olomouc

Datová schránka

c7hhqe2