Ve dnech 15.–17. 6. 2026 vyrazila 1.B na školní výlet do Rychlebských hor. Počasí přálo a na dvacetikilometrové túře jsme navštívili Bílou Vodu, vystoupali na Borůvkovou horu, kde se v minulosti scházeli naši disidenti s polskými. Poté jsme sešli do Travné a zpět do Račího údolí, kde jsme byli ubytovaní. Zbývající čas byl vyplněn sportováním, koupáním, zpěvem a hrou na kytaru.



