Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Zaměření společnosti

Správa železnic vznikla v roce 2003 a od té doby plní funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice. Zajišťuje provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury. Dlouhodobě se profiluje jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.

Možnosti uplatnění absolventů

Organizace nabízí pracovní uplatnění ve více než 150 pracovních profesí. Jde například o výpravčí či traťové dispečery, techniky sdělovací a zabezpečovací techniky, stavební projektanty, rozpočtáře, energetiky, specialisty na projekt ETCS a další. Více informací naleznete na spravazeleznic.cz/studenti. Zde najdete také nabídku stáží a dalších akcí pro žáky a studenty partnerských škol Správy železnic.

Nabídka konání praxe

Společnost nabízí unikátní program NádraŽák. Jde o studentský program Správy železnic, díky kterému žáci a studenti získají jistotu zaměstnání, pravidelný měsíční příspěvek až do výše 2 000 Kč po dobu studia apod. Kromě toho nabízí Správa železnic i zajímavé praxe, a to i bez členství v tomto studentském programu.

Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte studentský web spravazeleznic.cz/studenti.

Back to top