Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Zaměření společnosti

Společnost AL INVEST Břidličná, a.s. je největší tuzemský a významný evropský výrobce obalových materiálu, desek a válcovaných polotovarů z hliníku. Našimi zákazníky jsou firmy podnikající v oblasti strojírenství, stavebnictví, potravinářství, automotive, farmacie a další.

Jsme firma s dlouholetou tradicí, jasnou vizí a budoucností. 
Patříme do skupiny MTX Group a s počtem téměř 800 zaměstnanců jsme největším a nejstabilnějším zaměstnavatelem bruntálského regionu.
Vážíme si našich zaměstnanců, jejichž kvalitní práce stojí za úspěchem firmy a nabízíme jim stabilní zaměstnání, odborný růst a práci v silných týmech dýchajících pro svoji "FABRIKU".

Pojďte s námi příběh vyprávět!

Možnosti uplatnění studentů

Absolventi SŠ mají u nás dveře otevřené.
Tím, že má ALINVEST poměrně dost široký výrobní program, v několika výrobních divizích, nabízí velké možnosti k uplatnění, a to v různých oborech.
Uplatnění i praxi u nás naleznout studenti technických, především strojírenských, elektro a chemických oborů. Ale uvítáme i absolventy jiných „netechnických“ oborů.

Nabídka konání praxe

Studentům nabízíme praxe v oboru, letní brigády, spolupráce na závěrečných pracích a v neposlední řadě samozřejmě stabilní zaměstnání.

Back to top